Biomill pomáhá s CAT-MANIÍ

Jedním z partnerů, kteří spolupracují s Cat-mania kočičí povídání, je Biomill. Spolu s námi uspořádali několik akcí, kdy členové Cat-mania společnými silami objednali kvalitní krmivo pro kočičky, které depozitují dobrovolníci z vlastních finančních prostředků, a všichni tak za pomoci Biomill pomohli zajistit těmto kočičkám zásobu krmení. Výhodou je, že se jedná o výhradně přírodní krmivo, které disponuje i krmením pro nemocné kočičky a kočičky s citlivým zažíváním. Velmi tím chceme poděkovat jmenovitě Jarce Vránové, která nám umožnila pomoci lidem, kteří se starají o kočky z vlastních zdrojů, krmení zajistila, doručila a ještě Biomill přidal dárečky a krmení navrch. Za spolupráci MOC DĚKUJEME!biomill-bannerBiOMill je ryze přírodní krmivo

Neobsahuje chem. konzervační látky

Neobsahuje umělá barviva

Vyrobeno z přírodních surovin

Doložitelný původ použitých surovin

Certifikát systému řízení jakosti

Systém kontroly kritických bodů

Garance ochrany životního prostředí

GMO - free neobsahuje obilniny z geneticky modifikovaných kultur

BIOMILL je ucelenou řadou krmiv, splňující přísná kvalitativní i hygienická kritéria a specifické nutriční požadavky všech psů a koček.

V současné době jsou psi a kočky vnímány jako součást rodiny. Především ve vyspělých kulturách mají důležitou společenskou úlohu a hrají smysluplnou roli v našich životech. Z těchto důvodů je kladen velký důraz nejen na pohodu a kvalitu jejich života (welfare ), ale jejich nutriční potřeby. Cílem společnosti BIOMILL je neustálé zdokonalování produktů s respektováním nároků na výživu každého psa a kočky ve vztahu k jeho hmotnosti, stáří, pohybové aktivitě, fázi reprodukčního cyklu atd.

Společnost BiOMill dokonale splňuje přísné požadavky na kvalitu použitých surovin i výsledného produktu – špičkového krmiva pro psy a kočky.

Za příkladnou kvalitu byl v roce 1994 společnosti BIOMILL udělen certifikát ISO 9001 (certifikát systému řízení jakosti) a v roce 1997 jsme získali také ISO 14001 (garance ochrany životního prostředí).

Zdravotní a hygienická nezávadnost jednotlivých produktů je zaručena systémem kontroly kritických bodů : HACCP-BRC.

Obiloviny, používané při výrobě, nepochází z geneticky modifikovaných kultur : GMO free.

Suroviny živočišného původu obsažené v krmivech BIOMILL splňují nároky požadované pro výrobu potravin.

Veškeré komponenty používané při výrobě krmiv i krmných doplňků jsou pod stálým veterinárním dozorem.

Potvrdilo se, že optimální výživa, respektující nejnovější vědecké poznatky, je stále více vnímána jako preventivní faktor. Napomáhá nejen oddálit a zamezit vzniku nežádoucích metabolických poruch, příznakům onemocnění z neadekvátní výživy, ale i negativnímu vlivu stárnutí organismu. Produkty BIOMILL vycházejí vstříc pokroku ve výživě zvířat a pomáhají zvýšit úroveň života Vašich psů a koček.

PRINCE & PRINCESS je značka prémiových krmiv pro domácí - pro kočky a psy - od krmení štěňat a koťat po dospělé a až do seniorského věku. PRINCE a PRINCESS PREMIUM sortiment krmiv spojuje své vlastní recepty s odbornými znalostmi odborníků na výživu ve formulaci krmiva pro domácí zvířata, které se skládá z lidské jakosti surovin, GMO free, exotická kvalitní masa, která nejsou testována na zvířatech a jsou integrovány z čistých a přírodních složek, z rostlinných druhů - ovoce a zeleniny, až po bylinné extrakty.

PRINCE a PRINCESS PREMIUM krmivo představuje holistický přístup, který je upraven pro optimální zdraví za nejlepší tělesné a duševní kondice s cílem zajistit delší život. Pro udržení zdravého životního stylu, PRINCE a PRINCESS PREMIUM krmivo cílí pozornost k detailu v kvalitě jejich složek, z nichž některé poskytují zdroj alternativních nápravných opatření, která přispívají k posílení imunitního systému a minimalizace spouštěčů, které mohou způsobit zdravotní problémy, nebo alergické reakce - tak, aby se váš pes nebo kočka těšili ze života s vámi.