Markétino nebe

Na počest Markéty a na popud jejích přátel se Cat-mania rozhodla každoročně 17. listopadu uctít její památku, a památku těch, kteří pomáhali a již nejsou s námi, symbolickou sbírkou, kterou jsme nazvali 
„MARKÉTINO NEBE" 

Do nebe odešla jedna z nás, milovnice koček a dobrá duše, Markéta Jechová. Markétka nebo taky Markule, skvělá holka, která si vždy užívala život! Kdo jí osobně znal tak nikdy nezapomene na její dětskou radost a jiskřičky v očích. Byla tím člověkem, kterého si přejete znát, protože je Vám pravým přítelem a bude vždy upřímná a vlídná. Často šířila radost kolem sebe, a i když jí poslední dobou nebylo moc do smíchu byla vždy silná. Všem nám ukázala, co je opravdové štěstí a jak moc záleží na maličkostech... Ke zvířátkům měla hezký vztah a pomáhala jim jak jen mohla, ale také šířila možnost pomoci těm, kteří si o ni nedokážou říci...Věříme, že by si to tak přála a že tak tento den bude spojen s mostem mezi těmi, kteří tu jsou, těch, kteří jsou již v nebi, a němých tváří..

Ve dnech 17. – 21.. listopadu můžete zaslat jakoukoliv částku na jakýkoliv útulek ze seznamu Cat-mania celoročních aukcí. VS je 1711 a do textu prosím napište zprávu „MARKÉTINO NEBE"

Všem za účast v této tiché a laskavé vzpomínce, velice děkujeme.
Markétino nebe již navždy bude zářit jako ochrana nad těmi, kteří to potřebují...