Články

fotka

Aktuálně na účtu z projektu 20 za 20:

31. 201,-
Srdečně děkuji za Vaši pomoc. Jsem velmi dojata a za Vaši pomoc vděčná, neboť naše situace je složitá. Mám depozita dvě a tak náklady jsou vlastně všechny dvojmo co se týká energií. Také náklady na veterinu jsou v posledních měsících poměrně vysoké, neboť lestos bylo opravdu hodně koťátek. Téměř všechna byla hodně brzy odtržena od své mámy, takže musela být odchovávána uměle a to je velmi náročné zejména finančně, neboť strava musí být hodně kvalitní a často i dietní. Hodně koťátek se mi podařilo umístit, avšak stále jich několik ještě zbývá. Jeden chlapeček je na dietě a tak musím krmit dietou všechny, abych zajistila, že nespapá nic jiného. 
Moc Vám děkuji za všechny kočičky, které naši pomoc potřebují a kterým díky Vaší pomoci, bude moci být pomoženo.
                                                                              Světluška SvitavyPošlete 20Kč na transparentní účet Světlušky - pro kočky, o.s. č. 2500480046/2010 a bude-li nás alespoň tisíc, získáme pro opuštěné kočičky ze Světlušky krásných 20000Kč! Do zprávy pro příjemce napište ,,dvacku za dvacku" nebo použijte variabilní symbol 2020.
Každá dvacetikoruna znamená jednu konzervu. Každá konzerva znamená jednu nakrmenou kočičku. Pojďme ukázat, že máme srdce pro kočky a že dokážeme kousek z něho dát i opuštěným zvířatům, abychom se jim pokusili zajistit lepší budoucnost. 
Nemusíte být boháči, abyste mohli pomoci. Každá dvacka se počítá. V srpnu se pod záštitou této akce na transparentním účtě Spolku Jasmína sešlo krásných 25 434 Kč, září bylo měsícem pro Kočky Bohumín z.s. kterým jsme získali 17896,9 Kč a v říjnu jsme společnými silami opět překročili hranici 20 tisíc pro OS Beky, stejně tomu bylo i v listopadu pro Kočičí domov Sluníčko, zvládneme to i v lednu? :-)

Více o kočičkách ze Světlušky naleznete zde: http://www.prokocky.estranky.cz/

Transparentní účet je k nahlédnutí na následujícím odkazu:https://www.fio.cz/scgi-bin/hermes/dz-transparent.cgi?ID_ucet=2500480046

Facebook-Button-events

Poznámka: Nejedná se o veřejnou sbírku. Při této akci nevybíráme od účastníků žádné finanční prostředky. Jedná se pouze o propagaci vybraného útulku s cílem podpořit jej a informovat účastníky o možnostech, jak pomoci. Všem účastníkům z celého srdce děkuji!