Články

Dvacku za dvacku pro Kočičí domov Sluníčko z. s.

sluničko!!!Akce probíhala v měsíci listopadu 2014!!!
Celkem se vybralo 21.163 Kč

Pošlete 20Kč na transparentní účet Kočičího domova Sluníčko z.s. č. 2500438542/2010 a bude-li nás alespoň tisíc, získáme pro opuštěné kočičky krásných 20000Kč! Do zprávy pro příjemce napište ,,dvacku za dvacku" nebo použijte variabilní symbol 2020.
Každá dvacetikoruna znamená jednu konzervu. Každá konzerva znamená jednu nakrmenou kočičku. Pojďme ukázat, že máme srdce pro kočky a že dokážeme kousek z něho dát i opuštěným zvířatům, abychom se jim pokusili zajistit lepší budoucnost. Naplňme svěřencům z Kočičího domova Sluníčko mističky!
Nemusíte být boháči, abyste mohli pomoci. Každá dvacka se počítá. V srpnu se pod záštitou této akce na transparentním účtě Spolku Jasmína sešlo krásných 25 434 Kč, září bylo měsícem pro Kočky Bohumín z.s. kterým jsme získali 17896,9 Kč a v říjnu jsme společnými silami opět překročili hranici 20 tisíc pro OS Beky, zvládneme to i tento měsíc? :-)

Více sluníčkových kočičkách naleznete zde: http://kocicidomovslunicko.cz/
https://www.facebook.com/kocicidomovslunicko?fref=ts

Transparentní účet Kočičího domova Sluníčko z.s. je k nahlédnutí na následujícím odkazu: https://www.fio.cz/scgi-bin/hermes/dz-transparent.cgi?ID_ucet=2500438542

Facebook-button-ovalovyyy


Poznámka: Nejedná se o veřejnou sbírku. Při této akci nevybíráme od účastníků žádné finanční prostředky. Jedná se pouze o propagaci vybraného útulku s cílem podpořit jej a informovat účastníky o možnostech, jak pomoci. Všem účastníkům z celého srdce děkuji!