Články

logo

!!!Akce probíhala v měsíci říjnu 2014!!! 
Vybralo se 21.527,-

Dobrý den, máme tu nový měsíc a s ním nesmí chybět ani nová událost na podporu opuštěných zvířat. V říjnu bychom rádi podpořili občanské sdružení Beky.

No a proč právě oni?

OS Beky je nezisková organizace, která usilovně pomáhá a stará se nejen o opuštěné a týrané kočičky, ale také o psy.

Tentokrát tedy budeme pomáhat hned na dvou frontách

S péčí o opuštěná zvířata mají členové OS Beky mnohaletou praxi a zkušenosti, které se snaží předávat dál formou řady projektů zaměřujících se na prevenci a informovanost široké veřejnosti o problematice opuštěných zvířat. Jejich cílem tedy není pouze problémy řešit, ale zároveň jim i předcházet. V současné době se jedná zejména o skvělý projekt ,,Nekupuj, adoptuj", o kterém si můžete přečíst více zde: http://www.nekupujadoptuj.cz/ 

Jelikož mají v péči velké množství hendikepovaných svěřenců, jejich náklady na veterinární péči jsou opravdu vysoké. Nespoléhají se proto pouze na finanční příspěvky dárců, ale aktivně se snaží získávat finanční prostředky také v charitativním obchůdku http://www.ds-obchudek.cz/, díky kterému jsou poté schopni pomáhat i dalším útulkům a depozitům, které se v současné době nacházejí ve finanční tísni.
Zkrátka a dobře OS Beky si naši pomoc opravdu zaslouží a my se jako každý měsíc budeme usilovně snažit, abychom společnými silami pomohli jak jen to jde. Jdete do toho s námi?

Facebook-Button-events
 
Pošlete 20Kč na transparentní účet OS Beky č. 2500405636 / 2010 a bude-li nás alespoň tisíc, získáme pro opuštěné kočičky a pejsky krásných 20000Kč! Do zprávy pro příjemce napište ,,dvacku za dvacku" nebo použijte variabilní symbol 2020.

Každá dvacetikoruna znamená jednu konzervu. Každá konzerva znamená jednu nakrmenou kočičku, jednoho nakrmeného pejska. Pojďme ukázat, že máme srdce pro zvířata a že dokážeme kousek z něho dát i opuštěným zvířatům, abychom se jim pokusili zajistit lepší budoucnost. Naplňme svěřencům z OS Beky mističky! 

Nemusíte být boháči, abyste mohli pomoci. Každá dvacka se počítá. V září se pod záštitou této akce na transparentním účtě Kočky Bohumín z.s. sešlo prozatím 17896,9 Kč, podaří se nám v říjnu překonat hranici dvaceti tisíc korun pro OS Beky? :-)

Více o OS Beky naleznete zde: http://www.osbeky.cz/ nebo na facebooku:https://www.facebook.com/osbeky

Transparentní účet OS Beky je k nahlédnutí na následujícím odkazu:https://www.fio.cz/scgi-bin/hermes/dz-transparent.cgi?ID_ucet=2500405636

uvodni fotka


Poznámka: Nejedná se o veřejnou sbírku. Při této akci nevybíráme od účastníků žádné finanční prostředky. Jedná se pouze o propagaci vybraného útulku s cílem podpořit jej a informovat účastníky o možnostech, jak pomoci. Všem účastníkům z celého srdce děkuji!logo
ds   
nekupuj adoptujAutorka: Veronika Fejtová