Články

bohumin
Dvacku za dvacku pro Kočky Bohumín z. s.

!!!Akce probíhala od 1.9. - 30.9. 2014!!!   
!!!Podařilo se nám nashromáždit 18.457,-!!!
    Dnes máme první zářijový den a s ním přichází i další projekt s názvem ,,Dvacku za dvacku". V první řadě bych ráda poděkovala všem nadšencům, kteří se rozhodli pod záštitou této akce pomoci kočičkám ze Spolku Jasmína. Nejen, že jsme společně dosáhli naší vytyčené dvacky, my jsme ji dokonce pokořili. Na transparentním účtě se Jasmínovým kočičkám sešlo celých 25 434,32 Kč. Věřím, že tato částka Spolku Jasmína alespoň trochu pomůže a přeji jim do budoucna hodně hodně štěstí!      Jak jsem již psala, ani v září nebudeme zahálet. Tentokrát bychom rádi podpořili depozitum Kočky Bohumín z.s., naši pomoc si určitě zaslouží. O depozitu a jejich záslužné činnosti se můžete dozvědět více na jejich internetových stránkách: www.kocky-bohumin.9e.cz/ Za pozornost jistě stojí i rozhovor s paní Kocurovou o tom, jak depozitum vlastně vzniklo, jak to v depozitu chodí a co můžeme udělat pro to, abychom mohli adoptovat místní kočičku nebo abychom mohli nějakým způsobem pomoci: www.catmania.cz/news/proc-dvacku-za-dvacku-pro-kocky-bohumin-z-s-rozhovor-s-pani-kocurovou-zakladatelkou-depozita-/Nyní si pojďme připomenout, co že to projekt ,,Dvacku za dvacku" vlastně je a jak se do této akce můžete zapojit :-) 


Hlavní myšlenkou této akce je spojit spoustu malých gest jednotlivců do velkého skutku skupiny lidí, kteří se rozhodli otevřít svá srdce za účelem pomoci opuštěným kočičkám v útulcích. 
Nemusíte být boháči, abyste mohli pomoci. Pošlete 20 Kč na transparentní účet depozita Kočky Bohumín z.s. č. 2100555539/2010 (K nahlédnutí zde: www.fio.cz/scgi-bin/hermes/dz-transparent.cgi?ID_ucet=2100555539) a sejde-li se nás alespoň tisíc, získáme společně pro kočičky z útulku krásných 20 000 Kč. Do zprávy pro příjemce napište heslo ,,dvacku za dvacku", případně jako variabilní symbol uveďte číslo 2020.Dvacka v rukou jednotlivce nic moc neznamená, v rukou skupiny však znamená mnoho. Dvacka znamená jednu konzervičku a tedy i jednu najedenou kočičku. Pojďme nakrmit zvířata, která neměla v životě tolik štěstí, pojďme se spojit pro dobrou věc.
Podaří se nám společně dvacku opět pokořit? 

Jak? Zasláním 20 Kč!
Proč? Abychom pomohli opuštěným kočičkám!
Komu? Depozitu Kočky Bohumín z.s.  www.kocky-bohumin.9e.cz/
Kam? Na účet č. 2100555539/2010
(Variabilní symbol 2020, ve zprávě pro příjemce ,,dvacku za dvacku")

Připojte se k naší akci na facebooku a budete moci sledovat průběh našeho snažení. Malým zpestřením akce je losování o malý dárek s kočičí tématikou každou neděli: www.facebook.com/events/1467004523565504/Poznámka:
Nejedná se o veřejnou sbírku! Při této akci nevybíráme od účastníků žádné finanční prostředky. Jedná se pouze o propagaci vybraného útulku s cílem podpořit jej a informovat účastníky o možnostech, jak pomoci.

boh proč

Autorka: Veronika Fejtová

ZPĚT