FELITI KASTRAČNÍ PROGRAM

  • Cat-mania od července 2016 spolupracuje s Chovatelský klub TICA v ČR - Feliti clubem, který se rozhodl založit KASTRAČNÍ PROGRAM. Cílem tohoto projektu je hradit poplatky za KASTRACE koček a kocourů lidem, kteří chápou význam kastrace, ale nemají na kastraci dostatek finančních prostředků. Kastrační program se zaměřuje zejména na kastrace koček z míst, kde se nekontrolovaně množí (například zahrádky, vnitrobloky, sídliště). FELITI club pomáhá s úhradou kastrací volně žijících koček a kocourů, kteří prokazatelně nemají majitele.FELITI club hradí POUZE KASTRACE. Jak získáte finanční prostředky na kastrace toulavých koček:

Napište na uvedený e-mail a stručně popište příběh zvířete, které chcete kastrovat a lokalitu kde žije. Uvedete na sebe telefonní číslo a a-mail.

Uvedete, který veterinář bude zvíře kastrovat a kolik bude zákrok stát.
V co nejkratším možném termínu Vám kastrační program odpoví, zda kastraci uhradí.
Pokud dostanete písemný (email) příslib uhrazení kastrace, nic nebrání zvíře vykastrovat.
Peníze pro Vás budou rezervované na účtu 2 měsíce.
U veterináře si necháte vystavit fakturu na FELITI club (fakturační údaje Vám budou zaslány spolu s příslibem úhrady) a tu následně zašlete Feliti (stačí kopie na email).
Po obdržení FAKTURY, FOTEK koček a další části JEJICH PŘIBĚHU bude faktura do 7 pracovních dnů hrazena.
V případě nevyčerpání rezervované částky budou peněžní prostředky použity pro jiného zájemce.
Pokud bude kastraci něco zdržovat, konzultujte situaci s Feliti.

Kastrační program je plně transparentní. Veškeré pohyby na účtu jsou veřejné a naleznete je zde:https://www.fio.cz/ib2/transparent?a=99775534.

Podpořit kastrace můžete darem na transparentní účet, případně prostřednictvím Cat-mania celoročních aukcí: https://www.facebook.com/groups/822083741175537/

Veškeré informace o kastračním programu Feliti naleznete na internetových stránkách http://felitikastruje.webnode.cz/