FELITI KASTRUJE. Tak se jmenuje kastrační program, který provozuje chovatelka mainských mývalých koček paní Alena Pávková. Ve snaze pomoci tam, kde celá problematika přemnožených koček začíná – u bezcílného množení - přišla s nápadem prvního kastračního programu, který nebude provozovat útulek či město. Oslovila Cat-Manii, která organizuje několik projektů na pomoc s financováním útulků a depozit s prosbou o spolupráci. V červenci 2016 tak započala činnost tohoto úžasného projektu. 42300952 2039059573071089 3970402428532031488 n

Tento víkend jsme se vydali na ostravskou výstavu, kde probíhala i speciální soutěž ragdollů. 

  • Cat-mania od července 2016 spolupracuje s Chovatelský klub TICA v ČR - Feliti clubem, který se rozhodl založit KASTRAČNÍ PROGRAM. Cílem tohoto projektu je hradit poplatky za KASTRACE koček a kocourů lidem, kteří chápou význam kastrace, ale nemají na kastraci dostatek finančních prostředků. Kastrační program se zaměřuje zejména na kastrace koček z míst, kde se nekontrolovaně množí (například zahrádky, vnitrobloky, sídliště). FELITI club pomáhá s úhradou kastrací volně žijících koček a kocourů, kteří prokazatelně nemají majitele.FELITI club hradí POUZE KASTRACE. 

Pokud se chcete dočíst informace o tom, jak vznikla skupina Cat-mania kočičí povídání a její projekty Dvacku za dvacku a Celoroční aukce, pokud vás zajímá, jakými částkami se podařilo podpořit kočky v nouzi prostřednictvím těchto projektů, nebo další zajímavosti, kupte si únorové číslo časopisu Naše kočky, kde najdete článek o naší činnosti.

pro Šonovské depozitum z.s.

I vy můžete pomoci i málem.
Jak? Zasláním minimálně 20 Kč.
Proč? Abychom pomohli opuštěným kočičkám!
Komu? V průběhu února 2017 pro Šonovské depozitum, z.s. (webové stránky)
Kam? Na transparentní účet č. 2200859484/2010
(Variabilní symbol 2020, ve zprávě pro příjemce ,,dar dvacku za dvacku")

Jedním z partnerů, kteří spolupracují s Cat-mania kočičí povídání, je Biomill. Spolu s námi uspořádali několik akcí, kdy členové Cat-mania společnými silami objednali kvalitní krmivo pro kočičky, které depozitují dobrovolníci z vlastních finančních prostředků, a všichni tak za pomoci Biomill pomohli zajistit těmto kočičkám zásobu krmení. Výhodou je, že se jedná o výhradně přírodní krmivo, které disponuje i krmením pro nemocné kočičky a kočičky s citlivým zažíváním. Velmi tím chceme poděkovat jmenovitě Jarce Vránové, která nám umožnila pomoci lidem, kteří se starají o kočky z vlastních zdrojů, krmení zajistila, doručila a ještě Biomill přidal dárečky a krmení navrch. Za spolupráci MOC DĚKUJEME!

Na počest Markéty a na popud jejích přátel se Cat-mania rozhodla každoročně 17. listopadu uctít její památku, a památku těch, kteří pomáhali a již nejsou s námi, symbolickou sbírkou, kterou jsme nazvali 

„MARKÉTINO NEBE" 

Ohodnotit tuto položku
(2 hlasů)

FIFe, Český svaz chovatelů a Sdružení chovatelů koček v ČR Vás srdečně zve na velkolepou a unikátní akci (konanou po 14 letech opět v naší zemi) – na FIFe Světovou výstavu koček 2014.